Ledere

Kontakinformasjon - ledere

Gruppe:
Gruppeleder Brede Udahl: brede@bjornemyr.no
Gruppeassistent: Thomas Kvåle: thomas@bjornemyr.no . Mobil 9180 4800

Troppen
Troppsleder Thomas Kvåle, thomas@bjornemyr.no . Mobil 9180 4800.
Ass Martin Apenes, martin@bjornemyr.no
Kristian Bye
Federica Gallina Ottersen
Hege Karsti Ragnhildstveit
Harald Weedon-Fekjær
Geir Ole Bjartvik
Kristine Brodahl

Flokken
Flokkleder Leif Christian Stige, leif@bjornemyr.no
Flokkleder Frode Løes Hvatum

Roverlaget
Roverleder Jonatan Vidsjå, jonatan@bjornemyr.no
Roverlederassistent Matias Hansen, matias@bjornemyr.no

Jacob Udahl, jacob@bjornemyr.no
Håkon Stenehjem, hakon@bjornemyr.no
Molly Gibson, molly@bjornemyr.no
Talia Dubowski

Oppmøtejournal.

For å ha en mest mulig riktig oppmøtejournal må ansvarlig leder registrere oppmøte rett etter at arrangementet er avviklet. Dette gjelder for alle enheter.

Registreringen gjør du her.